Vyhodnotenie súťaže o sprevádzanú túru

Vyhodnotenie súťaže o sprevádzanú túru

V dobe trvania sezónnej uzávery turistických chodníkov sme pre návštevníkov národného parku pripravili súťaž s cieľom ukázať, že Malá Fatra ponúka množstvo zaujímavých turistických výletov aj mimo tieto uzavreté lokality. Výhrou v súťaži je sprevádzaná túra s pracovníkom Správy NP Malá Fatra na ľubovoľnú lokalitu, spojenú s výkladom o území národného parku.

Viac informácií o súťaži, vrátane pravidiel, nájdete tu : https://www.npmalafatra.sk/sutaz-o-sprevadzanu-turu-v-np-mala-fatra/

Do súťaže sa prihlásilo celkovo 12 súťažiach, ktorí nám zaslali 15 fotografií. Súťažiacim bolo pridelené číslo, tak ako  postupne chronologicky zasielali svoje fotografie. Zo všetkých sme dnes prostredníctvom online generátora náhodných čísel vyžrebovali jedného s poradovým číslom 7.

Výhercom sa stáva slečna/pani s FB profilom Motýlik Dominika.

Výherkyni blahoželáme a prosíme, aby nás kontaktovala na e-mail gabriela.kalasova@sopsr.sk, za účelom dohodnutia podrobností prevzatia výhry.

Ostatným súťažiacim ďakujeme za účasť, vážime si, že rešpektujete návštevný poriadok a tešíme sa na druhý ročník súťaže. Vo fotogalérii nájdete všetky súťažné fotografie (poradie náhodné).

Gabriela Kalašová